Akce

Momentálně nejsou naplánovány žádné akce. Přijďte se podívat později!

 • Nazareth v Praze

  5. 21, 2016 / 07:30pm - 5. 21, 2016 / 07:30pm

  RSVP

  Po velkém úspěchu v Brně se legendární Nazareth vrací. Koncerty se uskuteční 20.5.2016 v brněnském Sonocentru a 21.5.2016 ve Velkém sále Lucerny v Praze. Na postu zpěváka se představí jeden z nejlepších rockových hlasů současnosti Carl Sentance, bývalý zpěvák švýcarských Krokus či britské formace Geeze Butler Band, je členem Persian Risk a také pravidelným frontmanem sólových projektů klávesisty legendárních Deep Purple Dona Aireyho.

  Nazareth, kteří se v Česku těší stále velké oblibě, jsou vedle kapel Rolling Stones nebo Led Zeppelin dodnes považováni za jednu ze zásadních formací světové hudební scény. Nejslavnějšími hity této legendární skotské kapely jsou písně Love Hurts a Dream On, které se zařadily mezi 100 nejlepších skladeb všech dob v žebříčku prestižního časopisu Rolling Stone.

  Před vystoupením Nazareth v Praze rozehřeje publikum přerovská skupina Ginger, která se za 6 let své existence úspěšně etablovala na moravské rockové scéně. Mimo jiné zvítězila v soutěži Rocková Olomouc a předskočila např. britským Status Quo či Suzi Quatro.

  Předprodej byl zahájen v síti Ticketpro.

 • EWA FARNA & NEBE & SUPPORT LESBIENS - ON STAGE - Brno - 6.04.2016

  4. 6, 2016 / 07:00pm - 4. 6, 2016 / 07:00pm
  Semilasso

  RSVP

  EWA FARNA & NEBE & SUPPORT LESBIENS
  ON STAGE 2016

  6.04.2016 - 19:00 - BRNO - KD Semilasso

  Vstupenky:
  https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=-194957
  www.semilasso.cz

  Ewa Farna, Support Lesbiens a Nebe budou od března křižovat Českou republiku se společným koncertním programem „On Stage“. Jednou ze zastávek turné bude i Brno, kde zavítáme 6. dubna do KD Semilasso.

  ,,Nikdy jsem neabsolvovala tour s jinými kapelami, jako vždy jsme i loňské akustické turné odjeli samostatně. Pro mě je to tedy vítaná změna. Jelikož se letos nejvíce soustředím na jubilejní oslavu deseti let kariéry, které oslavím velkým koncertem 11.11., nebudu v Čechách na mnoha místech k vidění. Toto turné je tedy jednou z mála příležitostí. Těším se na publikum, těším se na srandu v zákulisí s kapelama a na nevšední zážitek.” říká Ewa Farna.

  Zatímco Ewa v loňském roce strávila většinu času na koncertních pódiích, Support Lesbiens se věnovali především vzniku nového alba, při kterém se velmi úspěšně popasovali s nejednou výzvou. Poprvé ve své historii se vedle tradiční angličtiny pustili také do českých textů a natočili rovnou dvojalbum, jehož druhý disk je sestaven z šesti skladeb v jejich mateřském jazyce. Dále (jako jedna z prvních tuzemských kapel) natočili panoramatický (360°) videoklip k titulní písni K.I.D.

  Stejně jako Ewa Farna se letos opět uzavře do nahrávacího studia i kapela Nebe. Havířovská pětice v čele s frontmanem Petrem Harazinem, který vloni získal cenu OSA pro Nejúspěšnějšího mladého autora v oblasti populární hudby, už stačila své fanoušky na nové album navnadit singlem a videoklipem Pláštěnky, který již figuruje v první dvacítce nejhranějších českých skladeb na rádiích a má tak všechny předpoklady stanout po boku největších hitů Nebe.

 • AKROPOLIS MULTIMEDIALE 2014: OHM SQUARE

  10. 25, 2014 / 07:30pm - 10. 25, 2014 / 07:30pm
  Palác Akropolis

  RSVP

  Akropolis Multimediale svede letos dohromady Ohm Square a Cartonnage

  Pódium Paláce Akropolis si v rámci letošního ročníku Akropolis Multimediale, který se uskuteční ve dnech 24. a 25.října, budou předávat pražské skupiny Ohm Square a Cartonnage.

  Obě kapely, které se této tradiční přehlídky nových médií v minulosti již jednou zúčastnily, návštěvníkům opět nabídnou unikátní a pouze pro tyto účely vytvořený audiovizuální program.

  Příznivci Ohm Square se mohou těšit na netradičně pojatý koncertní křest jejich letošní albové novinky A Curious Place Between Souls And Atoms, v rámci kterého skupina za pomocí propracovaných projekcí definuje název alba vizuálně.

  "Autorem scény i projekce je Jan Šíma, který s námi spolupracoval již na videoklipu Humanic, za nějž na Ibiza Music Video Festival získal ocenění za produkci a diváckou cenu." doplňuje Jan 2 - polovina tvůrčího dua Ohm Square, které se po skončení koncertu postaví i za DJský pult na Malé scéně.

  Hostem večera navíc bude česko-slovenské trio LoveFoodFone pohybující se na pomezí deep dubstepu a bass music.

  Nová média budou prezentována i v interiéru Paláce Akropolis v podobě instalací předních českých multimediálních seskupení.

  Vstupenky na letošní ročník Akropolis Multimediale jsou k zakoupení v kavárně Paláce Akropolis a sítích Ticketpro a Ticketportal od 190 korun na každý den. V den konaní bude vstupné 240 korun.
  Více na www.palacakropolis.cz

 • AKROPOLIS MULTIMEDIALE 2014: CARTONNAGE

  10. 24, 2014 / 07:30pm - 10. 24, 2014 / 07:30pm
  Palác Akropolis

  RSVP

  ZAČÁTEK KONCERTU VE 20:30!!!

  Akropolis Multimediale svede letos dohromady Cartonnage a Ohm Square

  Pódium Paláce Akropolis si v rámci letošního ročníku Akropolis Multimediale, který se uskuteční ve dnech 24. a 25.října, budou předávat pražské skupiny Cartonnage a Ohm Square.

  Obě kapely, které se této tradiční přehlídky nových médií v minulosti již jednou zúčastnily, návštěvníkům opět nabídnou unikátní a pouze pro tyto účely vytvořený audiovizuální program. Cartonnage v pražské premiéře a za doprovodu projekcí postavených na morphingu odprezentují svůj projekt The Synthosymphonica, který propojuje elektronickou a symfonickou hudbu.

  Příznivci Ohm Square se mohou těšit na netradičně pojatý koncertní křest jejich letošní albové novinky A Curious Place Between Souls And Atoms, v rámci kterého skupina za pomocí propracovaných projekcí definuje název alba vizuálně.

  Hostem sobotního večera s Ohm Square navíc bude česko-slovenské trio LoveFoodFone pohybující se na pomezí deep dubstepu a bass music.
  Nová média budou prezentována i v interiéru Paláce Akropolis v podobě instalací předních českých multimediálních seskupení.

  Vstupenky na letošní ročník jsou k zakoupení v kavárně Paláce Akropolis a sítích Ticketpro a Ticketportal od 190 korun na každý den. V den konaní bude vstupné 240 korun.
  Více na www.palacakropolis.cz

 • LAIBACH V DIVADLE ARCHA

  4. 18, 2014 / 08:00pm - 4. 18, 2014 / 08:00pm

  RSVP

  LAIBACH PŘIJEDOU V DUBNU DO ARCHY OSOBNĚ PŘEDSTAVIT JEJICH NOVÉ ALBUM SPECTRE

  Dlouhých osm let si všichni příznivci slovinských Laibach museli počkat na jejich nové studiové album. Počátkem března kapela jejich trpělivost konečně odmění - novinkou Spectre, kterou 18.dubna přijede osobně představit do pražského Divadla Archa.

  Vstupenky jsou od dnešního dne k zakoupení za 700 korun v Divadle Archa a jejich online rezervacích a v distribučních sítích Ticketpro, Ticketportal a Eventim za 700 Kč + poplatky.

  Na albu Spectre, kterým Laibach navazují na koncepční desku Volk z roku 2006, kde "po svém" upravili národní hymny, se skupina představuje v o poznání elektroničtější poloze. Opravdu smělý krok vpřed ale učinila v textech. Přestože se Laibach politických témat opakovaně dotýkali a budili kontroverzní dojmy již dříve, od označení politické kapely se vždy ostře distancovali. Až nyní, s deskou Spectre a texty tak přímými, že nemohou být interpretovány jinak, než jak byly napsány, se skupina zbavuje politické neutrality a otevřeně zaujímá jednoznačně vyhraněný postoj.

  Přestože album bude do prodeje uvedeno až 3.března, již nyní je k poslechu ukázka v podobě skladby Resistance Is Futile (http://bit.ly/K5IUMZ) a trailer k nové desce (http://bit.ly/GZhOpe)

  Turné, které vypukne 6.března ve švýcarském Luzernu, zahrnuje celkem 24 zastávek po největších evropských metropolích jako Londýn, Paříž, Berlín nebo Amsterdam a současně první výpravu Laibach do Číny, kde jejich vystoupení v Hong Kongu bude předcházet výstava "Laibach Kunst" a seminář Laibach na tamní Městské univerzitě.

  Laibach
  Skupina Laibach vznikla v roce 1980 v hornickém městečku Trbovlje ve středním Slovinsku. Po pěti letech bojů s totalitní cenzurou v jejich domovině, které vyústily v zákaz činnosti skupiny po celém území tehdejší Jugoslávie, nabyli vydavatelské svobody v zahraničí. V roce 1985 jim v Hamburku vyšlo album Rekapitulacija 1980-1984 a o rok později v Anglii deska Nova Akropola. Skutečný průlom však vyvolala až deska Opus dei z jara 1987, kterou zaštítilo britské vydavatelství Mute a následující nahrávka Sympathy For The Devil z roku 1989, se kterou se Laibach rozjeli na rozsáhlé turné po Evropě a Spojených státech. Nálepka kontroverzní kapely, skvělé coververze hitů např. od Opus, Queen, Beatles nebo Rolling Stones, svébytná industriální hudba, zajímavá pódiová show, odvážné multimediální projekty...to vše způsobilo, že si svět Laibach záhy zamiloval a miluje je dodnes. Velké přízni se skupina těší také u českého publika, před kterým koncertovala naposledy v roce 2012 v Paláci Akropolis v souvislosti s vydáním jejího soundtracku k scifi filmu Iron Sky.
  Dubnový pražský koncert pořádá Divadlo Archa ve spolupráci s Laibach.

  Více na www.archatheatre.cz

 • 18.-19.10. N.O.H.A., PUDING PANI ELVISOVEJ, VENTOLIN

  10. 18, 2013 / 12:00am - 10. 18, 2013 / 12:00am

  RSVP

  AKROPOLIS MULTIMEDIALE 2013:
  18.10. PUDING PANI ELVISOVEJ + VENTOLIN
  19.10. N.O.H.A.

  VÍCE NA WWW.PALACAKROPOLIS.CZ

  Akropolis Multimediale 2013 budou vévodit N.O.H.A., Puding pani Elvisovej a Ventolin

  Palác Akropolis se v druhé polovině října již tradičně stane dějištěm přehlídky progresivních uměleckých forem, která ukazuje nové cesty a možnosti v propojení hudební a vizuální složky.
  Letošní ročník Akropolis Multimediale nabídne v hlavním hudebním programu audiovizuální show skupin N.O.H.A. a Puding pani Elvisovej či projektu Ventolin.

  Nová média tentokrát nebudou využita pouze v interiéru, ale už z dálky budou návštěvníky k Paláci Akropolis lákat působivým venkovním mappingem a iluminační show.
  Foyer klubu nabídne výstavu fotografií z multimediálního festivalu Proudy 2013 a v dalších přilehlých prostorech budou na zrakové smysly příchozích útočit interaktivní instalace z dílen 3D Sence, Vision Factory a Kino Cirkus.

  V první den festivalu, 18.října, bude hlavní sál Akropole patřit nejprve elektronickému projektu Davida Doubka - Ventolin, který je mj. vybaven zkušenostmi z vystoupení na festivalech Sperm či Wilsonic. David Doubek aka Ventolin je milovníkem primitivního zvuku detroitského techna, italského a indického disca z 80. let.

  Po Ventolinu ovládne jeviště jedna z nejlepších slovenských koncertních kapel současnosti alternative-elektronická skupina Puding pani Elvisovej, která se svými třemi stávajícími alby expandovala již do Francie, Německa, Maďarska i Velké Británie. Kam ji posune nová deska, se dozvíme již v příštím roce, ve kterém jejich čtvrtá nahrávka vyjde.

  V sobotu 19.října festival neovládne nikdo menší než česko-americká formace Noise Of Human Art známá především pod zkratkou N.O.H.A., jejíž specifický mix drum&bassu, world music, dub stepu a energií nabitých groovů se těší oblibě u českého publika již řadu let. Stejně suverénně se tato skupina však etablovala i na největších evropských festivalových pódiích v Německu, Francii, Španělsku, Dánsku nebo Turecku.
  Na Akropolis Multimediale se kapela v Praze prvně představí v čele s americkou zpěvačkou Kaia Brown, která svým projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi. Bohaté nahrávací i koncertní zkušenosti této výjimečné zpěvačky zahrnují např. spolupráci s Brooklyn dub legendou Dr Israel, Kush Arora, Dub Gabrielem a Chad Jones Process Rebel, Heavyweight Dub Champion.

  Vstupenky na oba dny festivalu jsou k zakoupení v kavárně Paláce Akropolis a v síti Ticketpro.

  Akropolis Multimediale 2013 bude součástí doprovodného programu Signal Festivalu, který ve dnech 17.-20.10. oživí známá i tajemná místa Prahy tvorbou předních českých a světových umělců z oblasti audiovizuálního umění.

  Více na www.palacakropolis.cz

Proměňte váš Facebooku profil na webovou stránku a to hned.

Zkuste nyní 14 dní ZDARMA

Kreditní karta není potřeba, odhlaste se kdykoliv. pagevamp.com